حتماً تا حالا از اسلایم برای بازی استفاده کردید؟ البته که استفاده از این اسباب‌بازی محدودیت سنی نداره، اما به دلیل اینکه در تولید اون از مواد حساسیت‌زا و سمی استفاده نشده، بهترین وسیله برای سرگرم‌کردن شما بچه‌هاست. در ادامه با من همراه شو تا باید فواید این خمیر جادویی بیشتر آشنا بشی.

عملکرد مغزت رو بهتر کن

اسلایم یک بافت ژلاتینی داره و به‌راحتی می تونید با دست شکلش رو تغییر بدید. پس راحت میتونید ایده هاتون و از طریق دستاتون اجرا کنید. این خمیر جادویی میتونه حس لامسه رو تحریک کنه و باعث بشه سیستم عصبی مغز شما بهتر عمل کنه.

عضله‌ها رو تقویت کن

با ورز دادن این خمیر جادویی میتونید عضلات و ماهیچه‌های دستتون و هم تقویت کنید. بازی‌کردن با این خمیر جادویی می تونه انگشتای شما را قوی کنه تا بتونید کارهای بیشتری رو باهاشون انجام بدید.

استرست و کم کن

تمرکز کردن روی انجام یک کار مشخص میتونه استرس تون و کم کنه. بازی‌کردن با اسلایم هم بهترین روش برای کاهش استرس و آرامش اعصابه. همچنین میتونه شما رو سرگرم و پرنشاط کنه. علاوه بر این میتونه باعث هماهنگی بین چشم و حرکت دست‌ها بشه.

اسلایم نرمدیگه عصبانی نشو

اگه چیزی عصبانیتون کرده سراغ بازی با این خمیر جادویی برید و بعدش ببینید که چقدر حالتون بهتر شده.

خلاقیت خودتو نشون بده

با اسلایم می تونید شکل‌های مختلف بسازید و هوش و خلاقیت خودتون رو به بقیه نشون بدید. اگر ایده‌ای داری به‌راحتی میتونی روی این خمیر جادویی پیاده کنی. یادت نره بچه ها وقتی استعداد خودشون و نشون میدن و تشویق میشن، اعتماد به نفسشون بالاتر میره.

اسلایم خمیری

مفاهیم فیزیکی و بهتر درک کن

با این خمیر جادویی بچه‌ها میتونن خیلی راحت مفاهیمی مثل گرم و سرد، سبک و سنگین و سفت و نرم رو یاد بگیرن.

موبایل و بذار کنار

اگر ساعت ها با موبایل بازی می کنی یا دائم کارتون تماشا میکنی اما همش حوصلت سر میره، بازی با خمیر جادویی میتونه کلی سرگرمت کنه.

 

حرف آخر

بازی با اسلایم تا حد زیادی حواستون رو از فکرای مزاحم و منفی پرت میکنه و کمکتون میکنه تا تمرکز کنید و آروم بشید. شما میتونید ساعت‌ها با این خمیر جادویی سرگرم بشید و ایده هاتون و اجرا کنید.